Zastřešení hal

Zastřešení se nejčastěji používá na prodejní, sportovní i skladovací plochy. Zastřešení hal nabízí skvělou ochranu průmyslových strojů před povětrnostními vlivy. Podle přání zákazníka je možné provést zastřešení jakékoliv plochy s ohledem na využití zastřešeného prostoru.

Moderní zastřešení různými způsoby

K zastřešení používáme všechny typy materiálů z naší nabídky. K zastřešení používáme membránové textilie, sendvičové panely i trapézový plech. Dodáváme zastřešení na míru vašim potřebám. Navrhneme ideální řešení i pro originální požadavky a umíme si poradit i s atypickým řešením.

Zastřešení hal s ocelovou konstrukcí

K zastřešení hal používáme moderní ocelový systém, pro maximální úsporu místa v hale. Konstrukce zastřešení hal je navržen z jeklových či plnostěnných profilů, zajišťující maximální pevnost. Rozměr i tvar zastřešení přizpůsobíme architektonickému řešení stavby a podle přání zákazníka.

Naše zastřešení hal vyniká rychlou výstavbou a výhodnou cenou. Navrhujeme zastřešení hal podle spodní stavby, v závislosti na jejím tvaru, šířce, životnosti a možnosti kotvení. Zastřešení lze provést na kteroukoli spodní stavbu, díky lehké konstrukci. Kvalitní konstrukce však zajistí maximální ochranu stavby před nepřízní počasí. Na ocelovou konstrukci poskytujeme garanci 40 let. Díky snadné montáži je možné kdykoli zastřešení demontovat a poté opět namontovat.

Hlavní výhody zastřešení hal

  • nabízíme komplexní řešení pro zastřešení nejrůznějších budov
  • kvalitní plachty jsou nehořlavé, antistatické a izotermické
  • pořizovací náklady jsou mnohem nižší, než u klasické střechy

Proč si vybrat zastřešení hal u nás

Jsme specialisté pro montované haly a zastřešení hal. Specializujeme se na zakázkovou výrobu střech pro nejrůznější stavby. Dodávku můžeme zajistit i na klíč. Objednejte si u nás zakrytí haly a získejte kvalitní produkt za nejlepší cenu na trhu. Vyrábíme všechny druhy zastřešení pro moderní budovy, pódia, pergoly, haly apod. Zašlete nám poptávku pomocí objednávkového formuláře a my vám připravíme cenovou nabídku pro váš projekt.

Máte dotaz? Napište nám!