Skladové haly

Naše montované haly jsou nejčastěji mezi zákazníky používány jako skladové haly pro uskladnění materiálu, zboží nebo techniky. Montované haly jsou v současnosti nejpoužívanější stavby v oblasti zemědělství, poskytování služeb a průmyslu. Skladové haly navrhujeme v maximální kvalitě a užitnými vlastnostmi.

Skladové haly nabízíme s příhradovou nebo bez příhradové konstrukce. Nabízíme rovněž jejich kombinaci, s příhradovými vazníky či plnostěnnými sloupy. Skladové haly dodáváme s plechovým, textilním i zatepleným opláštěním. Všechny typy jsou vhodné k realizaci pro skladové haly.

Naše skladové haly jsou používány pro podnikatelské i soukromé účely. Specializujeme se na rychlé, efektivní řešení skladování materiálu nejrůznějšího druhu.

Skladové haly dodáváme „na klíč“

 • skladové haly vám navrhneme
 • stavbu včetně instalace provedeme přímo na místě
 • zajistíme kompletní stavební povolení
 • nabízíme možnost dokoupení praktických doplňků
 • skladové haly nabízíme do pronájmu, k prodeji i odkupu

Výhody skladových hal

Naše skladové haly nabízejí efektivní ochranu zboží, surovin, materiálů či techniky. Sklady dodáváme klasické i zateplené, vybavené vnitřní i vnější instalací, podle přání zákazníka. Skladové haly plní nejlepší podmínky pro uskladnění náročných materiálů při minimálních výdajích.

Životnost konstrukce je 40 let, opláštění pak 20 let. Snadná montáž a demontáž skladových prostor umožňuje jednoduché přemístění. Skladové haly vynikají flexibilitou, mobilitou a nepotřebují základy. Dobrá propustnost světla přirozeně osvětluje celou plochu skladovací haly.

Upravte si skladové haly podle svých představ

Skladové haly se dají dle aktuálních potřeb zákazníka rozšířit a dále upravit. Během několika týdnů budete mít k dispozici na míru připravenou skladovací halu včetně zařízeného stavebního povolení, připravené elektroinstalace a dalších vnitřních i vnějších doplňků. Skladovací haly nabízíme ve variantě TOP, vyrobené na zakázku nebo ve variantě Ekonomik, vycházející ze sériové výroby. Skladové haly nabízejí nejlepší řešení v poměru cena a výkon.

Proč si koupit skladovací haly

 • montované haly jsou nenáročnou stavbou oproti zděné stavbě
 • jednoduchá montáž a demontáž zajistí rychlou stavbu
 • kvalitní opláštění odolává extrémním vnějším vlivům
 • skladové haly jsou snadno rozšiřitelné
 • nabízejí rychlou možnost propojení s jinou budovou
 • nabízíme skladové haly na zakázku i typizované stavby

Objednejte si skladovou halu podle svých potřeb

Díky nenáročné konstrukci a snadné manipulaci budete mít kvalitní skladovací haly podle svých potřeb. Zajistíme kompletní realizaci stavby. Zakázku jsme schopni uskutečnit do několika týdnů. Pošlete nám poptávkový formulář a my vám připravíme cenovou kalkulaci pro vaši novou skladovací halu.

Máte dotaz? Napište nám!