Samonosné haly

Samonosné ocelové haly vynikají svou rychlou montáží formou stavebnicového systému. Halu lze snadno postavit bez náročných technických zařízení. Spoje na samonosných halách jsou šroubové. Jednotlivé segmenty lze jednoduše vyjmout, nahradit novými a tím upravit stavbu podle aktuálních potřeb klienta.

U samonosných hal odpadají veškeré podpůrné konstrukce, proto je zajištěno maximální využití zastavěného prostoru. Haly naší společnosti mají dlouhou životnost. Na povrchovou úpravu garantujeme záruku xx let, prokázaná životnost ocelových samonosných hal je více než 50 let.

Konstrukční řešení samonosných hal

Konstrukce montovaných hal je sestavena dle nejnovějších evropských norem. Haly montujeme i do vysokohorských oblastí, včetně oblastí s vysokým sněhovým zatížením i silnými povětrnostními vlivy. Kvalitní materiály jsou odolné vůči UV záření a jsou nesnadno hořlavé. Materiál nezpůsobuje přehřátí budovy v horkých letních dnech a navíc díky struktuře šroubovaných segmentů dochází k samovolné cirkulaci vzduchu pod vnitřním povrchem haly. Dochází tím k odvádění par a vysokých teplot ze samonosné haly.

Instalace samonosných hal

Naše společnost se specializuje na dodání celé stavby od základů až po vnitřní i vnější stavební úpravy „na klíč“. Zajišťujeme výrobu, dovoz i instalaci samonosné haly. Celková instalace je zajištěna nerezovými šroubovými spoji. Stavba haly trvá jeden až dva dny, v závislosti na velikosti. Demontáž je velmi rychlá a snadná, proto lze halu jednoduše postavit na jiném místě. Lze také velmi snadno odstranit poškozený díl a nahradit novým. Samonosné haly nepotřebují žádnou údržbu. Opatřit je lze jakýmkoli potiskem i barevnými kombinacemi.

Výhody samonosné haly

  • obloukové samonosné haly nabízí levné, funkční a odolné řešení
  • samonosné haly lze postavit na kterémkoli rovném terénu
  • za nízké pořizovací náklady získáte multifunkční stavbu
  • použité materiály nepotřebují další údržbu
  • snadno lze nahradit stávající díly

Využití samonosných hal

Samonosné haly lze použít v podnikání, jako skladové haly, garáže, výrobní haly nebo jako zastřešení prostoru pro vozový park. V zemědělství se samonosné obloukové haly používají pro ustájení zvířat, sklady sena, slámy, plodin nebo garáže pro techniku. Samonosné haly zle použít i ve sportu, jako kryté sportovní haly a zastřešení sportovišť (fotbal, tenis, zimní stadiony). Samonosné haly se rovněž hojně používají pro jezdectví a chov koní k zakrytí jezdeckých hal, seníků a stájí.

Samonosné haly za skvělé ceny

K samonosné hale nepotřebujete složité terénní úpravy a jejich snadná výstavba umožňuje použití takřka okamžitě. Využijte moderní technologii pro vaše projekty. Vyplňte náš poptávkový formulář a my vám připravíme cenovou nabídku.

Máte dotaz? Napište nám!