Pronájem montovaných hal

Montované haly Ekonomik jsou využívány pro skladování, parkování, nebo jako prezentační prodejní či párty stany. Montované haly nabízejí široké spektrum využití a varianta Ekonomik je určena pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem.

Ke stavbě montované haly Ekonomik není potřeba vyřízení stavebního povolení, umístění je možné provést kdekoli na zpevněné rovné ploše a díky odolné konstrukci je možné použít tyto haly pro použití i v extrémních klimatických podmínkách, jako jsou například vysokohorské oblasti.

Typizovaný model montované haly Ekonomik nabízí hned několik možností využití. Nabízíme malé i velké haly k pronájmu, do velikosti 300 metrů čtverečních. Plachtové haly jsou vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé skladování. Kvalitní ocelová konstrukce disponuje ochrannou konečnou úpravu žárovým zinkováním a opláštění je odolné vůči silnému větru, UV záření i sněhu.

Pronajměte si halu podle svých potřeb

Máte zájem o pronájem montovaných hal? Nabízíme vám kvalitní montované haly pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem. V našich montovaných halách Ekonomik bude vaše zboží, materiál i technika, ochráněny proti povětrnostním vlivům. Pomůžeme vám vybrat nejlepší typ a rozměr haly, který se bude blížit vašim potřebám. Navíc prostředkujeme servis haly do 48 hodin.

Nabízíme odkup montovaných hal

Vyzkoušejte naší skvělou akční nabídku „Vyzkoušej a odkup“. Tuto nabídku ocení zejména drobní živnostníci i firmy, kterým z koncové prodejní ceny haly odečteme 50% částky z celkového uhrazeného nájemného.

Vzorový příklad:

Měsíční pronájem 10 000,-Kč, doba pronájmu 6 měsíců.
Celkové nájemné: 60 000,-Kč
Prodejní cena nové haly: 170.000,-Kč – 50% nájemného tj. 30 000 Kč
Konečná cena haly po odkupu při ukončeném pronájmu: 140.000,-Kč

Výhody montovaných hal

  • montované haly vynikají snadnou montáží a demontáží
  • robustní konstrukce a odolné opláštění odolává všem klimatickým vlivům
  • plachtové haly lze použít i do horských středisek
  • typizované haly Ekonomik mají široké spektrum využití
  • haly nabízíme od několika metrů po 300 metrů čtverečních
  • plachtové haly nabízíme ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu

Objednejte si pronájem montovaných hal

Pronajměte si montované haly za výhodné cenové podmínky. Vyberte si typ a poměr montované haly. My vám zajistíme nejlevnější pronájem i servis do osmačtyřiceti hodin. Zašlete nám svůj vyplněný poptávkový formulář a my vám sestavíme cenovou nabídku pronájmu montovaných hal na míru vašim potřebám.

Máte dotaz? Napište nám!