Montované haly

Montované haly postavíme ve velikosti od několika stovek až po desetitisíce metrů čtverečních. Délka hal je neomezená. Rozpon budovy může být až 100 metrů, přičemž omezení neplatí pro vícelodní budovy. Bez vnitřních sloupů může mít montovaná hala rozpon až 70 metrů.

Montované haly obvykle stavíme na betonovou desku s vyztuženými okraji. Při stavbě montovaných hal není potřeba zabudovaných kotvících prvků. Lze použít rovněž betonové bloky nebo sokly. Při stavbě montovaných hal vzniká úspora nákladů na spodní stranu až o 35 procent, a to díky lehčí nosné konstrukci.

Konstrukce montované haly je vyrobena z tenkostěnných Z, C a Ω profilů z ušlechtilé vysokopevnostní oceli. Profily jsou tvarované za studena ze svitků pozinkované oceli na automatických počítačově řízených linkách. Standardní ochrana zinkováním je Z450, u materiálu do síly 2 mm pak Z 275.

Kvalitní montované haly za výhodné ceny

Montované haly se vyznačují rychlou a snadnou montáží, díky které za krátkou dobu získáte potřebný krytý prostor. Za krátkou dobu lze montovanou halu rovněž rozebrat a přemístit. Materiály nevyžadují žádnou údržbu a lze je postavit i na nezpevněné, rovné ploše. Pro ukotvení používáme hřeby nebo kotvící techniku v podobě ocelových či chemických kotev. Díky absenci podpůrných konstrukcí můžeme zajistit maximální využití zastavěného prostoru.

Při koupi montované haly u naší společnosti, nabízíme:

  • kompletní stavbu haly včetně veškerých druhů instalací a vybavení
  • připravíme projekt spodních i vrchních staveb
  • zajistíme stavební povolení
  • montovanou halu vyrobíme včetně jednotlivých dílů
  • montáže hal dodáváme spolu se vzduchotechnikou, elektroinstalací apod.
  • provádíme opravy, rekonstrukce a údržbu montovaných hal

Montované haly s kvalitní konstrukcí

Montované haly jsou používané k dlouhodobému využití. Nejčastěji jsou použity pro stavbu jízdáren, skladů, výrobních prostor, zemědělských účelů a pro ustájení zvířat. Dle použití pak nabízíme doplňkové vybavení, jako je automatické rolování dveří apod. Montované haly lze opatřit nejrůznějšími barevnými nátěry včetně kvalitního potisku.

Montované haly TOP

Montované haly TOP vyrábíme na zakázku. Při výrobě jsou použity kvalitní masivní konstrukce s vysoce pevnostní plachtou. Haly jsou určeny pro dlouhodobé použití. Montované haly TOP nepotřebují žádnou údržbu. Životnost konstrukce montované haly TOP je až 40 let, opláštění haly je 20 let. Po uplynutí životnosti opláštění vyrobíme nové a nainstalujeme na stávající konstrukci. Životnost montované haly TOP je oproti konkurenci mnohonásobně vyšší.

Montované haly Ekonomik

Sériově vyráběné montované haly Ekonomik jsou k dispozici hned v několika tvarech i velikostí. Montáž haly provádí naši profesionálně vyškolení montéři. Montovaná hala Ekonomik může být postavena během jednoho až dvou dnů v závislosti na velikosti haly. Halu lze během krátké chvíle demontovat a vystavět na jiném místě. Hlavní výhoda montované haly Ekonomik je poměr kvality a ceny.

Máte dotaz? Napište nám!