Montované haly Ekonomik

Montované skladovací plachtové haly z řady Ekonomik jsou vhodné pro skladování, parkování, slouží i jako párty stany, ale i prodejní či prezenční stany. Využití je však ještě mnohem pestřejší. Ke stavbě montované haly nepotřebujete žádné stavební povolení, postačí vám zpevněná rovná plocha. Naše plachtové haly jsou konstruovány pro snadnou montáž, přesto jsou odolné proti větru a sněhu. Montované haly Ekonomik jsou typizované haly z široké produktové řady. Haly jsou malé i velké, až do 300 metrů čtverečních. Plachtové haly jsou ideální pro dlouhodobé i krátkodobé skladování. Konstrukce haly je jednoduchá ocelová, žárově zinkovaná s opláštěním.

Proč si vybrat právě halu Ekonomik?

 • Výhodná cena
  Haly Ekonomik jsou nejlepším způsobem, jak získat halu v poměru ceny a kvality. K dobré ceně se vztahuje i rychlá a snadná údržba.
 • Rychlá stavba
  Stavba plachtových hal je snadná a rychlá. Protože jde o haly nenáročné na spodní stavbu, můžete mít halu do 300 metrů čtverečních i bez stavebního povolení.
 • Velké využití
  Hala má skvělé vlastnosti, proto ji můžete použít k nejrůznějším účelům. Nejčastěji jde o uplatnění jakožto skladovací haly, zemědělské haly nebo uhelné sklady.
 • Rychlá montáž i demontáž
  Konstrukce haly je jednoduchá, proto není problém halu smontovat i demontovat během krátké doby. Díky tomu jsou haly poměrně mobilní, montáž trvá jeden až tři dny.
 • Reklamní potisk haly
  Kromě prodeje hal se specializujeme i na možnost reklamního potisku jejich opláštění. Díky tomu můžete svoji halu sjednotit s grafikou své firmy a zviditelnit se.
 • Doplňkové vybavení
  K hale Ekonomik si můžete pořídit i doplňkové vybavení, kam patří odvětrávání nebo veváření oken ze slídy do opláštění.

Máte dotaz? Napište nám!