Komerční zakrytí

Hledáte kvalitní zastřešení pro vozový park, zahradní nábytek, bazén nebo třeba pergolu? U nás si vyberete. Jsme specialisté na komerční zakrytí před nepřízní počasí i UV záření pro váš majetek. Využijte našich služeb komerčního zakrytí a ochraňte svůj majetek díky našim kvalitním výrobkům.

Všechny naše výrobky, sloužící ke komerčnímu zakrytí, se vyznačují vysokou pevností materiálu a odolností ocelové konstrukce. Komerční zakrytí doporučujeme použít i do vysokohorských oblastí.

Komerční zakrytí s dlouhou životností

Plachty i ostatní krytiny vám zhotovíme na míru, poradíme s výběrem vhodného materiálu a zajistíme veškerý servis, včetně dovozu všech komponentů na stavbu. Všechny naše plachty mají dlouhou životnost a to 10 – 15 let.

S našimi plachtami bezpečně zakryjete všechny druhy staveb. Při návrhu zohledňujeme spodní stavbu, popřípadě připravíme kvalitní kovovou konstrukci dle potřeb zákazníka. Veškeré zakryté plochy budou v bezpečí, a to i atypické stavby. Komerční zakrytí provádíme na kteroukoli spodní stavbu. Lehkou konstrukci můžeme ukotvit ke všem druhům materiálu. Kotvící systém je montován na místě a stavba je velmi rychlá. Jednoduchá výměna dílů umožňuje měnit tvar střechy dle aktuálních potřeb zákazníka.

Na ocelovou konstrukci poskytujeme garanci 40 let. Díky snadné montáži je možné kdykoli zastřešení demontovat a poté opět namontovat. Všechny plachty zhotovíme na míru zákazníkovi tak, aby plnily své potřeby po dlouhé roky. Odolnost vůči povětrnostním vlivům i UV záření zajišťuje maximální komfort i v nepříznivých klimatických oblastech.

Výhody komerčního zastřešení

  • kvalitní plachty s dlouhou životností lze umístit i do horských oblastí
  • materiál plachty je nehořlavý, antistatický, izotermický, odolává UV záření i větru
  • pořizovací náklady jsou oproti pevné stavbě minimální
  • nabízíme komplexní řešení pro zastřešení kteréhokoli prostoru
  • nabízíme dovoz, montáž, demontáž a servis

Proč objednat komerční zastřešení u nás

Nabízíme komplexní servis pro komerční zastřešení. Specializujeme se na zastřešení hal, altánů, atypických staveb apod. Naše zakázková výroba umožňuje snadné a cenově dostupné zastřešení i historických staveb. Dodávku komerčního zakrytí zajišťujeme rovněž na klíč. Objednejte si u nás komerční zakrytý a my vám připravíme individuální cenovou nabídku.

Máte dotaz? Napište nám!