Dílenské clony

Dílenské clony umožňují jednoduché přepažení výrobních hal, vozového parku, skladů a dalších prostorů. Naše firma se specializuje na komplexní řešení při návrhu, výroby a odborné montáže dílenských clon.

Kvalitní dílenské clony šité Vám na míru

Dílenské clony se vyznačují kvalitním materiálem, dlouhou životností, jednoduchou montáží, demontáží a snadným přemístěním. Disponujeme kvalitním strojovým vybavením, umožňující výrobu dílenské clony na míru vašim potřebám, bez ohledu na velikost, délku a gramáž. Životnost clony garantujeme více jak 20 let. Všechny clony jsou připraveny na míru, dle požadavků zákazníka.

Rozdělte halu dílenskou clonou

Dílenské clony jednoduše opticky i hermeticky oddělí výrobní halu od skladu a další prostory, bez nutnosti použití pevných stavebních materiálů. Při návrhu dílenské clony poskytujeme zákazníkům maximální odbornou konzultaci. Samotnou instalaci provádí naši zkušení montéři a stavba netrvá více jak několik hodin. Snadná demontáž nabízí jednoduché odstranění nebo přemístění dílenské clony dle vašich aktuálních potřeb.

Výhody dílenských clon

  • dílenské clony jsou sestaveny z vysocepevnostních plachet
  • materiál je izotermický, antistatický a nehořlavý
  • materiál má životnost více jak 20 let
  • dílenské clony z plachet jsou levnější než pevná stavba
  • jednoduchá montáž a demontáž nenaruší chod vaší firmy
  • variabilní řešení plachty nabízí nespočet řešení pro přepažení prostor
  • nabízíme dovoz, montáž, servis

Objednejte si dílenské clony

Přemýšlíte o přepažení své haly a potřebujete, aby stavba byla rychlá, cenově nenáročná, s dlouhou životností? Objednejte si dílenské clony u nás. Specializujeme se na zakázkovou výrobu dílenských clon. Při návrhu nabízíme poradenskou činnost. Dílenské clony vyrábíme rovněž „na klíč.“ Odešlete nám svůj vyplněný dotazník a my vám připravíme cenovou nabídku pro vaši novou dílenskou clonu.

Máte dotaz? Napište nám!